Ansatte

Ansatte ved Kulturskolen - Klikk for stort bilde Administrasjon:
Thomas Moen, rektor
Tlf.: 902 49 311 thomas.moen@kragero.kommune.no

Lise S. Bottolfs, sekretær
Tlf.: 905 58 456 lise@bottolfs.com

Lærere:
Anne Grete Krogh, piano 
Tlf.: 951 39 429, anne-grete.krogh@hotmail.com

Annika Westgård, fele, hardingfele, vokalgruppe og sang 
Tlf.: 917 51 388, annikawestgaard@hotmail.com

Ragnhild Kristine Brekke, klarinett og saksofon,
Tlf.: 917 62 095, ragnhild.brekke@kragero.kommune.no

Robert Czyz, kordirigent, piano og fiolin 
Tlf.: 992 71 514, robertczyz@yahoo.no

Katrine Kristiansen, piano og keyboard
Tlf.: 957 42 296, katrine.krist@gmail.com

Petter Dahlgren, el. gitar, ak. gitar, bassgitar, låtskriving og samspill 
Tlf.: 410 03 153, info@petterdahlgren.com

Karolina Czyz, fløyte og saxofon
Tlf.: 413 09 594, karusia2002@yahoo.no

Lise S. Bottolfs, Visuelle Kunstfag 
Tlf.: 905 58 456, lise@bottolfs.com

Arne Moe Vindedal, trommer og perkusjon 
Tlf.: 934 93 001, moevindedal@gmail.com

Øistein Buen, kordirigent 
Tlf.: 922 27 907, oebuen@online.no

Thorleif Andersen, korpsdirigent 
Tlf.: 950 51 950, thorle-a@online.no

Kjetil Valldal, gitar, samspill, musikkterapeut
Tlf.: 928 54 801, kjetil.valldal@kragero.kommune.no

Kristoffer Himle, lærling
Tlf.: 452 87 686

Solveig Åmland, faglærer musikk
Tlf.: 908 34 085, Solveig.r.amland@kragero.kommune.no

Silje K. Stordalen, musikk/kulturskolelærer
Tlf.: 994 84 658, Silje.Knutsen.Stordalen@kragero.kommune.no