Viktige telefonnummer vann og avløp

Feil på ledningsnettet:

Hvis man oppdager lekkasjer eller bortfall av vann, ta kontakt med:

Stian Solum-Karlberg - Avdelingsleder
Telefon (07:30-15:00): 46 62 27 92

Mail: stian.solum-karlberg@kragero.kommune.no

eller Kenneth Haugholt
Telefon (07:30-15:00): 90 91 97 70

Mail: kenneth.haugholt@kragero.kommune.no

Merk: Skjer dette utenfor kontortid så ringer man beredskapsvakten på 950 05 193 og de vil sette i gang tiltak.  

 

Kommunalt vann og/eller avløp:

Har du spørsmål om kommunalt vann og/eller avløp, ta kontakt med:

Britt Bjørnstad

Mail: Britt.Bjornstad@kragero.kommune.no

eller servicesenteret på telefon 35 98 62 00 eller post@kragero.kommune.no

 

Utslippstillatelse:

Har du spørsmål om utslippstillatelse, ta kontakt med:

Elisabeth Hammerli

Mail: elisabeth.hammerli@kragero.kommune.no

 

Vannprøver:

Har du spørsmål om vannprøver, ta kontakt med:

Jan Sundbø

Mail: jan.sundbo@kragero.kommune.no

 

Septik og vannmålere:

Har du spørsmål om vannmålere eller septik, ta kontakt med:

Malene Nygaard

Mail: malene.nygaard@kragero.kommune.no

 

Kommunale avgifter:

Har du spørsmål om kommunale avgifter for vann, avløp eller renovasjon, ta kontakt med:

Line Ljungquist Aasen

Mail: Line.Ljungquist.Aasen@kragero.kommune.no

eller servicesenteret på telefon 35 98 62 00 eller post@kragero.kommune.no

 

Rehabilitering av vann og avløp:

Har du spørsmål eller henvendelser rundt rehabiliteringsprosjektene, ta kontakt med:

Kim Andre Thorsen
Mail: kim.a.thorsen@kragero.kommune.no

Henning Ødegård
Mail: henning.odegard@kragero.kommune.no

Kartpunkt