Kontakt oss

Skolens sentralbord: 35 98 54 00
1. klasse SFO: 35985488 eller 94097402
2.-3.(4.) klasse SFO: 35985415 eller 94097067
4. klasse SFO kan du gi ringe direkte til 94096534

Besøksadresse
Betalingsparkering
Postadresse
Biørneveien 3,
3770 Kragerø
 

Løkkebakken 14
eller
Løkkebakken 2

Postboks 128,
3791 Kragerø.
Org.nr: 975 278 328

Åpningstider:

Kontoret: 08:00-15:00
Skolen: 08:15-14:00
SFO: man, ons, fred: 06:30-08:15 og 12:00-16:30
                   tirs, tors   06:30-08:15 og 14:00-16:30

Kontaktpersoner administrasjon:   (Klikk her for SMS kontakt nummer til lærere)

 

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Marianne Stærk Gürrich

Rektor

Tlf: 35 98 54 05
Mob: 922 00 696

Marianne.S.Gurrick@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Paul Gundersen

SFO-Leder

Tlf: 35 98 54 08
Mob: 481 61 509

paul.gundersen@kragero.kommune.no

Ida Jensen - Klikk for stort bilde

Ida Jensen

Avdelingsleder 1-4

Mob: 924 26 366

ida.jensen@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Berit Mostad

1. Sekretær

Tlf: 35 98 54 00
Mob: 416 14 086

berit.mostad@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Tone Gregersen

Avdelingsleder 5-7

Tlf: 35 98 54 03 

tone.gregersen@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Frode Eilefsen

Konsulent

Mob: 973 05 173

frode.eilefsen@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Sigbjørn Hafredal

Adjunkt/Avd. leder 8-10

Tlf: 35 98 54 04
Mob: 906 74 113

sigbjorn.hafredal@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Tone Norheim

Kontormedarbeider

Tlf: 35 98 54 01 

tone.norheim@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Thale Rugtveit

Rådgiver
Spes. Ped. Koordinator

Tlf: 35 98 54 06
Mob: 950 27 248

thale.rugtveit@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Roar Svendsen Svenum

Sosiallærer

Tlf: 35 98 54 07
Mob: 916 78 077

roar.svendsen@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Mona Byvold Næss

Miljøterapeut 8-10
 

Tlf: 35 98 54 11
Mob: 977 13 228

mona.b.nass@kragero.kommune.no

bilde ansatt - Klikk for stort bilde

Finn Krogsrud

Miljøterapeut 1-7

Tlf: 35 98 54 89
Mob: 486 06 420

Finn.E.Krogsrud@kragero.kommune.no

Liv Hegna - Klikk for stort bilde

Liv Hegna

Helsesøster
Tlf: 35 98 54 09

Mob: 99 21 74 54

liv.hegna@kragero.kommune.no

 

Therese Bråten Tangen

Helsesøster
Tlf: 35 98 54 09

Mob:

therese.b.tangen@kragero.kommune.no