Mikromarc i skolen
Denne siden er under oppbygging. Det dreier seg om en samarbeidsavtale med Kragerø bibliotek, oppbyggingen av de forskjellige skolebibliotekene - kalt MI-teker - kategorisering av samtlige bøker inn i programmet Mikromarc mm.
Dramatisering er mulig på Kalstad skoles MI-tek som kan veksle mellom tre scener og scenetepper. Også Helle skole har nå fått sitt MI-tek klargjort. Se bildet over. Vi er nå igjang med Sannidal skole. Ressursene er små slik at det går litt for sakte framover. Vi er utålmodige!!


Dramatisering er mulig på Kalstad skoles MI-tek som kan veksle mellom tre scener og scenetepper. Også Helle skole har nå fått sitt MI-tek klargjort. Se bildet over. Vi er nå igjang med Sannidal skole. Ressursene er små slik at det går litt for sakte framover. Vi er utålmodige!!.