Ansatte

Oppdatert av: stein ove sannes (16.des.2016)

anne_grete_krogh.jpg 
Anne Grete Krogh, piano. 95139429,
anne-grete.krogh@hotmail.com

carina_edstroem.jpg

Carina Edstrøm, piano og keyboard. 35567933

carina.edstrom@kragero.kommune.no

annika_westgaard.jpg

Annika Westgård, fele, hardingfele, vokalgruppe og sang. 91751388

annikawestgaard@hotmail.com

 lise_bottolfs.jpg

Lise S. Bottolfs, Visuelle Kunstfag. 90558456

lise@bottolfs.com

ragnhild_brekke.jpg

Ragnhild Kristine Brekke, klarinett. 91762095

ragnhild.brekke@kragero.kommune.no

robert_czyz.jpg

Robert Czyz, kordirigent, piano(vikar) 99271514

robertczyz@yahoo.no

petter_dahlgren.jpg

Petter Dahlgren, el.gitar, ak.gitar, bassgitar og samspill. 41003153

info@petterdahlgren.com

rektorjpeg.jpg

Marianne Skotmyr, sang og ak.gitar. 40913900

marianne.skotmyr@kragero.kommune.no

karolina_czyz.jpg

Karolina Czyz, fløyte og saxofon

thomas_moen_-_rektor.jpg

Thomas Moen, rektor. 90249311

thomas.moen@kragero.kommune.no

kathrine_kristiansen.jpg

Katrine Kristiansen, vikar.

tcp.jpg

Tonny Catrhine Prante, fløyte,saksofon, korpsdirigent. 95195938

tonny.cathrine.prante@kragero.kommune.no

 

Arne Moe Vindedal, trommer og perkusjon. 93493001

moevindedal@gmail.com

oeb.jpg

Øistein Buen, kordirigent. 92227907

oebuen@online.no

 

Thorleif Andersen, korpsdirigent. 95051950

thorle-a@online.no

kv.jpg

Kjetil Valldal, gitar, samspill, musikkterapeut. 92854801

kjetil.valldal@kragero.kommune.no

 

Einar Bang, piano,sang,fiolin

einabang@online.no

 

Kristoffer Himle, vikar

Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

KONTAKT OSS


Tlf.35 98 62 00
Faks:35 98 34 60
Legevakt:116 117

post@kragero.kommune.no

Besøksadresse:

Rådhusgata 5
3770 Kragerø

Postadresse:

Pb. 128, 3791 Kragerø

Org. nr. 963 946 902

Bottom image